Darmowa wycena

Do darmowej wyceny potrzebujemy od Ciebie kilku informacji

  Poradnik

  Zapraszamy do zapoznania się i wypróbowania naszych ekologicznych sposobów na utrzymanie czystości, niech Green Wave zagości w Waszych domach!

  Przykładowy nagłówek 1

  Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.

  Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i

  • kilka plasterków cytryny.
  • Potrzebujemy jedynie sodę
  • oczyszczoną, ocet i kilka

  plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.

  Jak wyczyścić zmywarkę bez detergentów?

  Potrzebujemy jedynie sodę oczyszczoną, ocet i kilka plasterków cytryny.

  1. Najpierw wyjmujemy ze zmywarki filtry i myjemy je, a następnie wkładamy z powrotem do urządzenia.
  2. Na spód zmywarki wylewamy szklankę octu, a kolejną szklankę z octem ustawiamy w górnym koszu.
  3. Do pojemnika na tabletki dodajemy 2 łyżeczki sody oczyszczonej i umieszczamy kilka plasterków cytryny w koszu. Następnie włączamy zmywarkę ustawiając program z wysoką temperaturą.

  Ocet aromatyzowany

  Zapach octu nie należy do najprzyjemniejszych, ale jest sposób, aby sprzątanie przy jego użyciu było przyjemniejsze. Wystarczy zalać skórki cytryny octem i pozostawić w zakręconym słoiku na kilku dni. Po tym czasie ocet nabierze świeżego zapachu cytryny. Pozostaje nam jedynie dodać niewielką ilość aromatyzowanego octu do wody i mamy naturalny środek czyszczący do każdej powierzchni. Ocet będzie wyczuwalny, ale w dużo mniejszym stopniu. Poza tym jego zapach szybko się ulotni, a cytryna dodatkowo odświeży nam sprzątane powierzchnie.

  Jak wyczyścić ciemny zlewozmywak?

  Jak wyczyścić ciemny zlewozmywak z kompozytu by lśnił jak nowy? Umyj go sodą oczyszczoną a następnie octem, po czym spłucz gorącą wodą i osusz. Nanieś niewielką ilość oleju spożywczego na ręcznik papierowy i dokładnie przetrzyj powierzchnię zlewu, a następnie czystym ręcznikiem ponownie wytrzyj ją do sucha.

  Co nas truje?

  Większość odświeżaczy powietrza oraz świec zapachowych, które możemy dostać w drogeriach, jest nasączona bardzo niebezpiecznymi dla zdrowia, rakotwórczymi toksynami. Alternatywą dla nich są odświeżacze ekologiczne, produkowane na bazie naturalnych olejków eterycznych, które możemy kupić lub zrobić samodzielnie.

  Do zrobienia domowego toaletowego odświeżacza powietrza potrzebujemy jedynie spirytusu i naturalnego olejku eterycznego (nie kompozycji). Małą buteleczka napełniamy spirytusem i dodajemy kilka kropli olejku eterycznego o ulubionym zapachu.

  Olejki eteryczne w sprzątaniu

  Naturalne olejki eteryczne są to substancje zapachowe pochodzenia roślinnego o szerokim zastosowaniu. Mają właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, dlatego używanie ich podczas sprzątania jest bardzo wskazane.

  Należy unikać kompozycji zapachowych i stosować tylko 100 % naturalne olejki, które posiadają atest PZH. Właściwości antybakteryjne mają: laur, kamfora, kardamon, citronella, cyprys, eukaliptus, imbir, jałowiec, lawenda, cytryna, trawa cytrynowa, limonka, pomarańcza, sosna, rozmaryn, szałwia, drzewo sandałowe, drzewo herbaciane, tymianek.

  Właściwości antywirusowe: cynamon, eukaliptus, lawenda, cytryna, oregano, drzewo sandałowe, drzewo herbaciane.

  Jak udrożnić i odświeżyć zlew?

  Znów z pomocą przyjdzie nam soda oczyszczona i ocet. Wieczorem wsyp pół szklanki sody do odpływu i zalej szklanką octu a następnie przykryj odpływ. Rano wlej do odpływu wrzątek. Zlew będzie udrożniony i odświeżony.

  Green Wave – Twoja firma sprzątająca Wrocław

  Darmowa wycena
  Green Wave – Twoja firma sprzątająca Wrocław

  Porozmawiajmy o Twoim biurze

  Green Wave

  +48 793 009 311 kontakt@green-wave.pl

  NIP: 6652581380

  Darmowa wycena

  Napisz do nas